Výdělek

Tak jako v každém network marketingu, si i zde tvoříte svoji síť (downline). Jednoduše registrujete k této společnosti další partnery a z toho jste odměňováni. Jednorázově, ale i do konce života. Velkou výhodou je tady binární systém, tzn. že Vám lidé spadají do vaší linie i shora (z upline) - a tak vaše linie roste opravdu rychle. Pojďme si objasnit všechny bonusy.

1. POWERLINE BONUSY

  stiforp vydelekZískejte bonus za první tři lidi, kteří si pod Vámi blokují         pozici. Jakmile potvrdíte členství, tohle je první bonus který   dostanete - tzn. 4 USD - tzv.    počáteční bonus. 

 

2. FAST START BONUSY

 stiforp vydelek  Bonusy za Vámi registrované partnery. Za každého              osobně zaregistrované člověka dostanete 25 USD                (400-450 Kč). Bonusy také dostáváte za lidi, které                zaregistrují lidé pod Vámi (do páté linie) - ale to až                jakmile se stanete 4 nebo 5 STAR.

3. MATCHING BONUSY

stiforp vydelek

Jakmile zaregistruje první dva lidi, jste na pozici STAR 1 a získáváte 50% bonus z výdělků každého tohoto partnera. Tudíž jestliže jejich výdělek bude 100 USD, vy získáte 50 USD. Jakmile se dostáváte na další pozice, získáváte další bonusy z dalších partnerů. 

  •  stiforp hvezda   1 STAR - musíte mít 2 osobně zaregistrované partnery 
  •  stiforp hvezdastiforp hvezda   2 STAR - musíte mít 2 partnery na pozici 1 STAR nebo 12 osobních registrací  
  •  stiforp hvezdastiforp hvezdastiforp hvezda   3 STAR - musíte mít 2 partnery na pozici 2 STAR nebo 30 osobních registrací  
  •  stiforp hvezdastiforp hvezdastiforp hvezdastiforp hvezda   4 STAR - musíte mít 2 partnery na pozici 3 STAR nebo 100 osobních registrací  
  •  stiforp hvezdastiforp hvezdastiforp hvezdastiforp hvezdastiforp hvezda   5 STAR - musíte mít 2 partnery na pozici 4 STAR nebo 300 osobních registrací  

4. KOMISE

stiforp vydelek

Ze všech lidí ve vaší downline do 12. (od 2STAR se to mění, viz. tabulka) úrovně máte 2,5 % z jejich poplatků. Provize získáváte z lidí, co jste registroval(a) osobně i z lidí, co pod vás spadli. 

Manuál ke stažení zde: manual1.pdf (1 021,5 kB)manual2.pdf (5 MB)

PŘEDREGISTRACE ZDARMA KE STIFORP ZDE